logo.png
 
 
 
Meny
+70 01 87 60

conplan_gruppe_07_07.jpeg
Idar Moldskred
Daglig leder/ingeniør

Dir.: 70 01 87 62
Mob.: 900 88 727
Idar@conplan.no

Johan Bjørkedal
Ingeniør

Dir.: -
Mob.: 99430040
Johan@conplan.no

Stig Longva
Ingeniør

Dir.: 70 01 87 61
Mob.: 951 43 969
Stig@conplan.no

Edith V. Steinsvik
Sivilingeniør

Dir.: 70 01 87 65
Mob.: 419 34 022
Edith@conplan.no

Bertil Kristiansen
Sivilingeniør

Dir.: 70 01 87 63
Mob.: 976 21 692
Bertil@conplan.no

Laila Sivertstøl
Ingeniør

Dir.: 70 01 87 64
Mob.: 977 12 413
Laila@conplan.no

Lars Erik T. Eikenæs
Sivilingeniør

Dir.:-
Mob.: 98 67 23 52
Lars.erik@conplan.no

Bodvar Husøy
Sivilingenør

Dir.: 70 01 87 67
Mob.: 95 76 15 68
Bodvar@conplan.no

Monica Ulstein
Ingeniør 

Dir.: 70 01 87 60
Mob.: 93 87 34 26
Monica@conplan.no

CONPLAN SØKER ANSATTE
CONPLAN SØKER ANSATTE
15.12.17 14:41
AMFI MOA SYD
AMFI MOA SYD
AMFI MOA SYD Lokalisering:       Moa/Ålesund Byggeår:             2017- Areal:                  ca 40 000 m² Konstruksjon:      Prefabrikerte betongelementer, stålkonstruksjoner og stedstøpt betong Annet: Conplan er innleid av Spenncon til å prosjektere prefabrikerte søyler, bjelker og dekker. Samt stålkonstruksjoner.
16.03.17 14:55
Legesenter Ørsta
Legesenter Ørsta
Conplan vann konkuransen fra Veidekke som prosjekterende RIB av nytt legesenter i Ørsta. Bygget består av parkeringskjeller med fire overliggende etasjer. Bygget er på ca 4000². Råbygget blir levert av Spenncon. Conplan har videre ansvaret for global stabilitet.
30.09.16 15:31
Søre Sunnmøre Reinhaldsverk
Søre Sunnmøre Reinhaldsverk
Conplan AS vann konkuransen fra SSR for prosjektering av nytt administrasjonsbygg og sorteringsannlegg for avfall.  
30.09.16 15:17
Sjursåkeren
Sjursåkeren
Conplan er i full gang med prosjekteringen av et leilighetsbygg på Blindheim for Peab K. Nordang. Byggherre er Ulsmo. Bygger er over fire etasjer med parkeringskjeller. Bærende kostruksjoner av stedstøpt betong og stål. Betongdekket er etterspent. Conplan AS er engasjert av Peab K. Nordang, som ansvarlig rådgivende ingeniør bygg. Jobben omfatter global stabilitet,  stedstøpte kontruksjoner og stålkonstruksjoner.
30.09.16 15:06
Sjøholt skole
Sjøholt skole
Conplan AS har startet prosjekteringen av Sjøholt skole. Den nye skolen blir ca 6400 m². Prosjektet er en totalentreprise av Veidekke M. Kristiseter. Råbygget blir levert av Spenncon. Conplan skal prosjektere stedstøpte betongkonstruksjoner, stålkonstruksjoner og prefabrikerte betongelementer. Conplan er videre ansvarlig for global stabilitet av bygget.
30.09.16 14:49
Ny ansatt
Ny ansatt
Conplan har ansatt Lars Erik Torvik Eikenæs. Lars Erik startet å jobbe hos Conplan i april 2015. Han gikk ut som utdannet sivilingeniør fra universitetet på Ås i år 2012. Han har tidligere jobbet hos Rambøll Oslo. Han tok masteroppgave innfor temaet passivhus, og har jobbet en del med trekonstruksjoner. Vi ønsker Lars Erik velkommen på laget!
22.05.15 11:15
Fryseri og lefsefabrikk, Stranda
Fryseri og lefsefabrikk, Stranda
Conplan er engasjert av Peab K. Nordang til prosjektering av ny lefsefabrikk og nytt fryseri for Stabburet, i Stranda. Fryseriet skal ha en kapasitet på ca 10 000 paller med pizza. Dette er i hovedsak den vellkjente Grandiosa pizzaen og BigOne pizzaen. Conplan blir dermed delaktig i å sikre tilgangen av frosenpizza til det norske folk.
07.11.14 13:10